dzisiaj: 5, wczoraj: 20
ogółem: 388 858
statystyki szczegółowe
W niedzielę 23.02. wzięliśmy udział w turnieju organizowanym przez UKS Szopienice .
Rozegraliśmy 5 spotkań , w których zanotowaliśmy 2 porażki , 1 remis (rozstrzygnięty na naszą korzyść po rzutach karnych) i 2 zwycięstwa .
Finalnie zajęliśmy 5 lokatę .
Graliśmy w składach 5 + 1 , najpierw w pięciozespołowej grupie , później mecz o piątą lokatę .
GRUPA I
UKS Szopienice - MKS Zaborze 1:0
Kamionka Mikołów - Ruch Chorzów 0:1
UKS Szopienice - GKS II Katowice 1:0
MKS Zaborze - Kamionka Mikołów 3:0
bramki : Mati G., asysta Kuba ; Mati G. , asysta Łukasz ; Tomek , asysta Kuba .
Ruch Chorzów - GKS II Katowice 3:1
UKS Szopienice - Kamionka Mikołów 1:0
MKS Zaborze - Ruch Chorzów 0:3
Kamionka Mikołów - GKS II Katowice 1:1
UKS Szopienice - Ruch Chorzów 1:0
MKS Zaborze - GKS II Katowice 4:0
bramki : Kuba , asysta Mati B. ; Kuba , asysta Kacper ; Tomek , asysta Mati G.; Tomek , asysta Kuba .
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | UKS Szopienice | 4 | 12 | 4:0 | 4 | 0 | 0 |
2. | Ruch Chorzów | 4 | 9 | 7:2 | 3 | 0 | 1 |
3. | MKS Zaborze | 4 | 6 | 7:4 | 2 | 0 | 2 |
4. | Kamionka Mikołów | 4 | 1 | 1:6 | 0 | 1 | 3 |
5. | GKS II Katowice | 4 | 1 | 2:9 | 0 | 1 | 3 |
GRUPA II
Orbita Bukowno - AKS Mikołów 0:1
GKS I Katowice - Multisport Zabrze 1:0
Orbita Bukowno - UKS Myszków 1:1
AKS Mikołów - GKS I Katowice 0:2
Multisport Zabrze - UKS Myszków 0:4
Orbita Bukowno - GKS I Katowice 1:2
AKS Mikołów - Multisport Zabrze 2:0
GKS I Katowice - UKS Myszków 1:0
Orbita Bukowno - Multisport Zabrze 1:1
AKS Mikołów - UKS Myszków 0:2
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | GKS I Katowice | 4 | 12 | 6:1 | 4 | 0 | 0 |
2. | UKS Myszków | 4 | 7 | 7:2 | 2 | 1 | 1 |
3. | AKS Mikołów | 4 | 6 | 3:4 | 2 | 0 | 2 |
4. | Orbita Bukowno | 4 | 2 | 3:5 | 0 | 2 | 2 |
5. | Multisport Zabrze | 4 | 1 | 1:8 | 0 | 1 | 3 |
O miejsce IX
GKS II Katowice - Multisport Zabrze 0:2
O miejsce VII
Kamionka Mikołów - Orbita Bukowno 1:2
O miejsce V
MKS Zaborze - AKS Mikołów 0:0 karne 2:1
(strzelili : Tomek i Grześ , nie strzelił Kuba ; Adam obronił dwa karne przeciwników) .
PÓŁFINAŁY
UKS Szopienice - UKS Myszków 1:1 karne 2:3
Ruch Chorzów - GKS I Katowice 0:3
O III miejsce
UKS Szopienice - Ruch Chorzów 1:0
FINAŁ
UKS Myszków - GKS I Katowice 0:0 karne 4:3
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. UKS Myszków
2. GKS I Katowice
3. UKS Szopienice
4. Ruch Chorzów
5. MKS Zaborze
6. AKS Mikołów
7. Orbita Bukowno
8. Kamionka Mikołów
9. Multisport Zabrze
10. GKS II Katowice