dzisiaj: 8, wczoraj: 6
ogółem: 388 841
statystyki szczegółowe
Plan treningów.
W związku z tym że kilka roczników trenuje jeszcze do końca listopada na dworze, plan treningów ważny jest również tylko na listopad.
Zawodników jest dużo a sala mała więc konieczne jest podzielenie treningów
Poniedziałek: Hala Pogoń
18:00 do 19:00 grupa II + naborowa
19:00 do 20:00 grupa I (W poniedziałki na treningi z tą grupą przychodzą również Krzyś, Domin, Mikołaj, Kacper)
UWAGA :
- zawodnicy przychodzący na drugą godzinę, nie wchodzą wcześniej na salę tylko czekają do zakończenia poprzedzającego treningu.
- Podczas zmiany grup treningowych, nie przyjmuję wpłat za składki. Wpłat proszę dokonywać przed lub po całym treningu. Jest mało czasu i chcę go wykorzystać maksymalnie na trening.
Środa: Hala Pogoń
16:00 - 17:30 grupa I ( w środę na treningi z tą grupą przychodzi Szymon Stera)
Sobota: Hala Pogoń
10:30 - 12:00 Grupa II + naborowa
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Harmonogram treningów od 02.09.14.
Poniedziałek 17:20
Środa 17:20
(dodatkowy trening dla grupy I i wybranych osób z grupy II - Sobota 9:30)
Zbiórka każdorazowo pod budynkiem klubowym 15 minut wcześniej .
Harmonogram treningów od 01.04.14.
PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30
ŚRODA 17:30 - 19:00
Gramy na "orliku" , zbiórka każdorazowo pod budynkiem klubowym 15 minut wcześniej .
Harmonogram Treningów od 18.11.13.
Poniedziałek - godzina 18:30 do 20:00 hala "Pogoń" grupa A
Środa - godzina 17:30 do 19:00 ZSP nr 17 grupa B
Sobota - godzina 11:30 do 13:00 ZSP nr 17 grupa A i B
Grupa A
Kupka Adaś
Solik Oskar
Gwóźdź Mikołaj
Krakowiak Bartek
Majewski Grzesiu
Małecki Jakub
Białas Mateusz
Sadkowski Tomek
Majerski Artur
Maciak Patryk
Gierałtowski Mateusz
Krawiec Dominik
Witek Kacper
Pyzik Łukasz
Cieślik Kacper
Mieczkowski Paweł
Sękowski Bartek
Mika Marcel
Grupa B
Żal Daniel
Stera Szymon
Zyguła Szymon
Szafraniak Piotrek
Przybyłka Mateusz
Krawczyk Kacper
Pasieka Mikołaj
Kruk Mateusz
Gubała Krzysiu
Wiktor Mateusz
Adamczyk Dawid
Olszowski Bartek
Stanik Aleksander
Sadkowski Tomek
Małecki Jakub
Gawełczyk Wiktoria
Harmonogram Treningów od 01.11.13.
Poniedziałek - godzina 18:30 do 20:00 hala "Pogoń" grupa A
Środa - godzina 17:30 do 19:00 sala gimnastyczna ZSP nr. 17 grupa B
Czwartek - godzina 16:00 do 17:30 hala "Pogoń" grupa A
Sobota - godzina 15:00 do 16:30 hala "Pogoń" grupa A i B
Grupa A
Kupka Adaś
Solik Oskar
Gwóźdź Mikołaj
Krakowiak Bartek
Majewski Grzesiu
Małecki Jakub
Białas Mateusz
Sadkowski Tomek
Majerski Artur
Maciak Patryk
Gierałtowski Mateusz
Krawiec Dominik
Witek Kacper
Pyzik Łukasz
Cieślik Kacper
Mieczkowski Paweł
Sękowski Bartek
Mika Marcel
Grupa B
Żal Daniel
Stera Szymon
Zyguła Szymon
Szafraniak Piotrek
Przybyłka Mateusz
Krawczyk Kacper
Pasieka Mikołaj
Kruk Mateusz
Gubała Krzysiu
Wiktor Mateusz
Adamczyk Dawid
Olszowski Bartek
Stanik Aleksander
Sadkowski Tomek
Małecki Jakub
Gawełczyk Wiktoria
Harmonogram Treningów
Środa godz. 17:30 do 19:00 - boisko sztuczne - WSZYSCY CHŁOPCY
Piątek godz. 17:30 do 19:00 - boisko sztuczne - WSZYSCY CHŁOPCY
W obydwu przypadkach, zbiórka dzieci
odbywa się przy budynku klubowym,
przynajmniej 15 min wcześniej.
SOBOTA godz. 09:00 do 10:30 - zbiórka dzieci
odbywa się przy budynku klubowym .
LISTA DZIECI DO SOBOTNICH ZAJĘĆ:
Kupka Adaś
Solik Oskar
Gwóźdź Mikołaj
Żal Daniel
_________________________
Krakowiak Bartek
Maciak Patryk
Cieślik Kacper
Małecki Jakub
Sadkowski Tomek
Pyzik Łukasz
Majerski Artur
Majewski Grzesiu
Białas Mateusz
Gierałtowski Mateusz