Nowa strona WWW

• autor: zaborze2005, 2014-11-15 14:40

Od przyszłego tygodnia zmieniamy stronę internetową. na obecnej od poniedziałku nie będą pojawiały się żadne informacje.

Link do nowej strony podaję już dzisiaj żeby przez weekend zapoznać się z jej wyglądem i zakładkami.

Strona jest pomału budowana i uzupełniana, ale najważniejsze informację będą już od poniedziałku tam podawane.

link do strony :

www.mks2005.futbolowo.pl

Piłeczki "kortówki"

• autor: zaborze2005, 2014-11-15 14:29

Od najbliższego treningu (poniedziałek) bardzo proszę zaopatrzyć dzieci w piłeczki do tenisa ziemnego. Piłki proszę podpisać czymkolwiek się da żeby każdy mógł na koniec znaleźć swoją.

ćwiczenia z piłeczkami będą już w poniedziałek więc proszę o pilny zakup jeśli ktoś nie ma (proszę nie przywiązywać wagi do jakości i marki piłeczki, zwykłe najtańsza za około 5 złotych jak najbardziej będą wystarczające)

Autobusem do Konopisk

• autor: zaborze2005, 2014-11-12 11:27

Do tej pory zgłosiło się 29 osób (12 zawodników - 17 opiekunów)

Proszę o deklarację pozostałych osób.

Marcel Mika, Paweł, Szymon, Kacper Cieślik, Bartek Sękowski, Konrad, Marcel Papesz, Oliwier Woźniak

Proszę dopisywać się w komentarzach pod tą wiadomością lub wcześniejszą dotyczącą wyjazdu

Puchar Śląska dla MKS Zaborze

• autor: zaborze2005, 2014-11-10 13:36

Jak to śpiewają kibice podczas meczów pucharowych-

"Puchar jest nasz, ten puchar nam się należy, nie damy nikomu nie damy nikomu bo puchar do nas należy"

A konkretniej do MłoKoSów z Zaborza, którzy w fenomenalny sposób wywalczyli sobie pierwsze turniejowe zwycięstwo w tym sezonie halowym.

Więcej w rozwinięciu

• autor: zaborze2005, 2014-11-10 13:29

Po wczorajszym turnieju, zabrakło spodni dla Bartka smiley

Jeśli ktoś przez przypadek wziął nie swoje lub założył dwie pary smiley to proszę o informację.

Szatnię opuszczałem ostatni i nic w niej nie pozostało, (prócz naszej wizytówki w postaci kalendarza na 2014 rok wink) więc gdzieś musiały się zawieruszyć przez pomyłkę wśród drużyny.

Autobusem do Konopisk

• autor: zaborze2005, 2014-11-10 12:32

Ze strony rodziców padł pomysł by na turniej do Konopisk 23 listopada wybrać się autobusem.

Jadą dwie drużyny po 10 zawodników więc mamy już 20 osób,

Autobus pomieści około 50 pasażerów więc spokojnie można się zapisywać na wyjazd. Koszt autobusu to 700 zł podzielone na ilość jadących, więc czym więcej tym taniej.

Proszę o jak najszybsze decyzje kto się pisze na wyjazd z rodziców. Szczegóły proszę ustalić podczas najbliższych treningów.

Wpisywać się proszę w komentarzach

• autor: zaborze2005, 2014-11-09 06:36

Plan treningów.

W związku z tym że kilka roczników trenuje jeszcze do końca listopada na dworze, plan treningów ważny jest również tylko na listopad.

Zawodników jest dużo a sala mała więc konieczne jest podzielenie treningów

Poniedziałek: Hala Pogoń

18:00 do 19:00 grupa II + naborowa

19:00 do 20:00 grupa I (W poniedziałki na treningi z tą grupą przychodzą również Krzyś, Domin, Mikołaj, Kacper)

UWAGA :

- zawodnicy przychodzący na drugą godzinę, nie wchodzą wcześniej na salę tylko czekają do zakończenia poprzedzającego treningu.

- Podczas zmiany grup treningowych, nie przyjmuję wpłat za składki. Wpłat proszę dokonywać przed lub po całym treningu. Jest mało czasu i chcę go wykorzystać maksymalnie na trening.

Środa: Hala Pogoń

16:00 - 17:30 grupa I ( w środę na treningi z tą grupą przychodzi Szymon Stera)

Sobota: Hala Pogoń

10:30 - 12:00 Grupa II + naborowa

Akcja -złotek za gola

• autor: zaborze2005, 2014-11-05 21:20

Padła propozycja by zorganizować zabawę, polegającą na pojawieniu się skarbonki wśród rodziców, podczas meczów i turniejów, do której rodzic wrzuca złotówkę za każdą strzeloną bramkę przez swoją pociechę wink

Skarbonka może pojawić się już podczas turnieju w niedzielę

Uwagi:

- Rodzice bramkarza wrzucają złotek za każdy mecz z czystym kontem i za obroniony rzut karny (obroniony a nie niecelnie strzelony)

- Strzelenie bramki samobójczej nie działa jako odwrotność i nie wyciągamy złotówki ze skarbonki cheeky

- Pieniążki będą przeznaczane co jakiś czas na jakieś łakocie lub inne wymysły dzieciaków

Obecność na treningach

• autor: zaborze2005, 2014-11-05 19:59

Od listopada będzie sprawdzana i zapisywana obecność zawodników na treningach.

Dzień dzisiejszy (5 listopada) mimo że spisałem obecność to potraktuję ulgowo ze względu na fakt że sporo osób nie przeczytało informacji na stronie o przesunięciu godziny treningu.

Obecność i zaangażowanie w treningach będzie dodatkowym czynnikiem który pomoże mi w ustalaniu składów na ewentualne mecze i turnieje.

Konopiska CUP

• autor: zaborze2005, 2014-11-03 20:45

23 listopada odbędzie się turniej KONOPISKA CUP organizowany przez tamtejszy UKS Orzeł.

(Konopiska - gmina blisko Częstochowy)

Do udziału zgłoszone zostały dwie drużyny, dzięki czemu wpisowe od ekipy wynosi zamiast 300 zł to 250 (25 zł od zawodnika) Pieniążki można od najbliższego treningu wpłacać u mnie.

szczegóły i składy w rozwinięciu

• autor: zaborze2005, 2014-11-03 20:10

W rozwinięciu kilka ważnych informacji na bieżący tydzień

Kontakt z trenerem